13.12.2019 Piątek

godz. 15.00 – Równa 3-40  Forczmański Łukasz, Wróbel Stanisław

godz. 15.00 – Sowia 15-3a i Malwowa 14-4  Banaś Robert, Podleśny Antoni

godz. 15.00 – Krzywa 51-93  Wojaczek Maciej, Krywosz Aleksander

14.12.2019 Sobota

godz. 10.00 – Kasztanowa 3-38  Pogorzelski Adam, Wojaczek Marek

godz. 10.00 – Zebrzydowicka 202-223f  Seemann Karol, Wróbel Stanisław

godz. 10.00 – Wiatraczna 1-41  Walkowicz Szymon, Tytko Daniel

15.12.2019 Niedziela

godz. 13.00 – Buhla 53-35  Walkowicz Szymon, Kołodziej Kamil

godz. 13.00 – Zebrzydowicka 162c-142  Pawliczek Bartłomiej, Wojaczek Maciej

20.12.2019 Piątek

godz. 15.00 – Zebrzydowicka 162-190

godz. 15.00 – Malinowa 26-14c i 21-3c

godz. 15.00 – Pola 41-5

21.12.2019 Sobota

godz. 10.00 – Buhla 112-46

godz. 10.00 – Basztowa 6-36

godz. 10.00 – Krzywa 20-66

22.12.2019 Niedziela

godz. 13.00 – Zdrzałka 15-49

godz. 13.00 – Malinowa 58-28 i 53-27

godz. 13.00 – Krzywa 4-10 i 23-43

27.12.2019 Piątek

godz. 15.00 – Krzywa 1-21f

godz. 15.00 – Buhla 67-99

godz. 15.00 – Główna 109-91

28.12.2019 Sobota

godz. 10.00 – Poprzeczna 110-78

godz. 10.00 – Poprzeczna 78b-38

godz. 10.00 – Przemysłowa 20-2 i 17b-1

29.12.2019 Niedziela

godz. 13.00 – Sumińska 37a-1

godz. 13.00 – Poprzeczna 3-1 i 36a-2

godz. 13.00 – Przed Koleją 25 i 9-1 i Chwałęcicka 33-7

30.12.2019 Poniedziałek

godz. 15.00 – Krótka 14-1 i Szkolna 1-9

godz. 15.00 – Buhla 113-109 i Dworcowa 64-74 i 31-47

godz. 15.00 – Główna 48-4

02.01.2020 Czwartek

godz. 15.00 – Prusa 22-40

godz. 15.00 – Sumińska 67-41b

godz. 15.00 – Sumińska 104-42

03.01.2020 Piątek

godz. 15.00 – Główna 89-47

godz. 15.00 – Sumińska 40-2

godz. 15.00 – Główna 45-1f

04.01.2020 Sobota

godz. 10.00 – Główna 94-50

godz. 10.00 – Dworcowa 17a-1 i 18-2

godz. 10.00 – Niedobczycka 38-1

05.01.2020 Niedziela

godz. 13.00 – Prusa 25-1 i 20a-2

06.01.2020 Poniedziałek

godz. 13.00 – Świerkowa 35-1

godz. 13.00 – Chwałęcicka 40-2

godz. 13.00 – Za Koleją od 50, Sosnowa, Leśna 42-1, Przed Koleją 53

07.01.2020 Wtorek

godz. 15.00 – Główna 135-111

godz. 15.00 – Dworcowa 42-18a i 21a-19

godz. 15.00 – Gajowa 52-3

08.01.2020 Środa

godz. 15.00 – Poprzeczna 49-25

godz. 15.00 – Poprzeczna 23-5b

godz. 15.00 – Dworcowa 62-44 i 29-23

09.01.2020 Czwartek

godz. 15.00 – Główna 138a-96a

godz. 15.00 – Niewiadomska 33-1, Zielona, Prosta

godz. 15.00 – Poprzeczna 112-146

10.01.2020 Piątek

godz. 15.00 – Górska, Łąkowa, Niewiadomska 70b-30

godz. 15.00 – Prusa 55-27

godz. 15.00 – Brzozowa 6-12 i Pustki 1-12

11.01.2020 Sobota

godz. 10.00 – Mostowa 17b-1 i Polna 16-2a

godz. 10.00 – Przemysłowa 43-17a i 30-22

godz. 10.00 – Kolęda dodatkowa