Drodzy Rodzice, opiekunowie !

Drodzy Rodzice, opiekunowie !

Zamieszczam tutaj wszelkie ważne i szczegółowe informację dotyczące tegorocznej wycieczki KSM’u i ministrantów.


Termin naszej wycieczki: 23-26 maj 2019 (czwartek- niedziela)
Nocleg: Ośrodek Wypoczynkowy „Niagara” Międzybrodzie Żywieckie.
4 dni z pełnym wyżywieniem w części hotelowej w pokojach 2os. z rożnymi atrakcjami ( boiska, ping-pong itp.)


Każdy uczestnik wycieczki musi zabrać ze sobą OBOWIĄZKOWO: legitymację szkolną, kartę NFZ oraz niepełnoletni- zgoda rodziców (Proszę o dostarczenie zgód na sobotnią zbiórkę.)


Wyjazd: będzie miał miejsce o godzinie 15:00 z parkingu pod kościołem. ( Informację dotyczące godziny zbiórki zostaną podane kilka dni przed wycieczką.) Przyjazd na miejsce ok. godz. 17:00. W dniu przyjazdu będzie czekać na nas obiadokolacja oraz integracja połączona z modlitwą. W piątek nasz dzień zaczynamy od śniadania, później odwiedzimy Park Linowy ” Trollandia„.
Po obiedzie w naszym ośrodku udamy się na spacer nad jezioro i plażę „Karaiby na niby” i wieczorną mszą zakończymy drugi dzień naszej wycieczki. Kolejnego dnia zaraz po śniadaniu i porannej mszy udamy się na Górę Żar na którą wejdziemy pieszo malowniczą trasą z pięknymi widokami. Tam spędzimy czas, zjemy obiad oraz będziemy mieli możliwość skorzystania z toru saneczkowego i wszelkich dotępnych atrakcji. Po odpoczynku na Górze Żar zjedziemy kolejką po czym udamy się na ognisko. Ostatni dzień naszej wycieczki ma w planie śniadanie, integrację, mszę oraz obiad po którym mamy planowany powrót o godzinie 13:00 w Jejkowicach ok. godz. 15:00.
Każdego dnia będziemy uczestniczyć w Eucharystii w pobliskim kościele pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy.


Wszyscy uczestnicy wycieczki zostali na jej czas ubezpieczeni.
W razie niesprzyjającej pogody, zostaniemy w ośrodku gdzie również spędzimy czas na wspólnych grach, zabawach i integracji.


W razie jakichkolwiek pytań- proszę o kontakt an. Grzegorz tel. 798 269 373

Comments are closed.